Bitcoin ve Ethereum Tüm Zamanların En Ciddi Düşüşünü Yaşıyor

4.75/5 (4)

Bitcoin şu anki fiyatını (7000 $) son kez yaklaşık 50 gün önce görmüştü. Şubat ve Mart ayında, Bitcoin’in fiyatındaki herhangi bir düşüş ya da artış çoğunlukla diğer kripto para birimlerinde benzer bir düşüşe dönüştü.
Genel olarak, Bitcoin, yılın başından bu yana istikrarlı bir düşüş yaşadı ve sadece Bitcoin Lightning ağı ile ilgili heyecanın ortasında bile 11.000 $ seviyesine kadar ancak yükseldi fakat tekrar 6700 $ seviyesine kadar düştü.
Son 24 saat içinde, içinde Ether’in de bulunduğu en iyi 20 kriptopara, %20’ye varan düşüş yaşadı. Yılın başından beri tüm zamanların en düşük seviyesine ulaşan Ethereum, Ripple ve Bitcoin Cash gibi madeni paraların çoğunda yüzde 10 ila 20’lik bir düşüş gerçekleşti.
Ethereum Son 6 ay

Ethereum Geçen Kasımdan Beri En Düşük Seviyede

Ethereum, piyasadaki çoğu coin gibi, CoinMarketCap verilerine göre,  387,85 $ gibi düşük bir fiyattan işlem görüyor ve kripto-para piyasasının yaşadığı katliamdan nasibini alıyor gibi görünüyor.
Geçen Kasım ayında Ethereum topluluğu ve yatırımcılar 400 dolar seviyelerini sevinçle karşılarken, son 24 saat içinde 400 dolar seviyelerinden aşağı indiği için yatırımcısını üzmüş durumda.
 

Lütfen bu makaleyi değerlendirin

Yorum bırakın

android-chrome-256x256

Bitcoin Bülten

Haber ve gelişmeler için üye olun