4.56/5 (9)

18-19 Nisan 2018’de Londra Olympia’da gerçekleşecek büyük Blockchain Expo etkinliğinin parçası olmak için eşsiz fırsatı kaçırmayın!

Blockchain Expo 2018 iş dünyası için Blockchain’e adanmış dünya çapında bir etkinlik olarak, endüstri liderlerini ve meraklılarını bir araya getirerek blok bilgi teknolojileri ve dijital varlıklarla ilgili bilgi ve deneyimlerini paylaşabilmelerini ve çeşitli iş stratejilerinde Blockchain’in pratik uygulamalarını keşfedebilmelerini amaçlamakta. Blockchain Expo, bu ileri teknolojiden en çok etkilenebilecek sektörlere odaklanacak. Bunlar arasında lojistik, perakende, kamu hizmetleri, finans, yasal ve sağlık hizmetleri ve devlet kurumları bulunmakta.

Etkinliğin 6.000’den fazla katılımcı, 300’den fazla kurum (Centra, Stratis ve XcelTrip gibi) ve 200’den fazla konuşmacının katılması bekleniyor. Konuşmacılar arasında ING, Waves, Lloyds Banking Group, BNY Mellon, Coca-Cola, Electron, Hyperledger, Hogan Lovells ve Avrupa Komisyonu tarafından onaylanmış konuşmacılar bulunuyor.

İki gün boyunca katılımcılar, şirketler için Blockchain, ICO ve kripto finansmanı ve Blockchain uygulamaları geliştirme gibi konulara odaklanan üst düzey içeriğe erişim fırsatı bulacaklar.

Blockchain Expo 2018’de Neler Olacak?

Blockchain Expo, tüm Blockchain yelpazesini kapsamayı hedefleyen etkileşimli panel tartışmaları da dahil olmak üzere çok sayıda etkinlik sunacak ve en yeni teknolojileri sergileyecek. Üst düzey konuşmacılar gerçek hayattaki vaka çalışmalarını ve deneyimlerini sunacaklar. Son olarak, etkinlik benzer fikirli insanlarla tanışmak ve konferansın ilk gününü takip edecek olan ağın akşamında umut verici iş bağlantıları kurmak için harika bir fırsat.

Blockchain Expo, hem kripto hayranları için hem de bu devrimci teknolojiler hakkında daha fazla şey öğrenmek isteyen yeni kişilere yönelik işlerini yapabilmeleri için bunları benimsemeleri ve teşvik etmeleri için tasarlanmış.

Ayrıca Blockchain Expo’nun sadece Londra’da değil,  27-28 Haziran 2018’de Amsterdam’da ve  28-29 Kasım 2018’de Santa Clara’da da düzenlenecek. Birinde mutlaka bulunmanız temennisiyle..

Lütfen bu makaleyi değerlendirin

Yorum bırakın

android-chrome-256x256

Bitcoin Bülten

Haber ve gelişmeler için üye olun