Cex.io'da ETHEREUM ALIM SATIMI NASIL YAPILIR?

4.29/5 (7)
Kredi kartınızla Ethereum almak için kullanabileceğiniz en iyi borsalardan birisi Cex.io. Bu ethereum borsası’nın en önemli özelliği ise, maker olarak işlem yapmanız durumunda komisyon ödemiyor oluşunuz.
 
Peki bunu nasıl yapabilirsiniz? İlk yapmanız gereken aşağıdaki resme tıklayarak üye olmak.
CEX.IO Ethereum Borsası
Siteye girdikten sonra sağ üst köşede yer alan “Register” tuşuna tıklamanız durumunda kayıt sayfası açılacaktır. Dilerseniz Facebook veya Google hesabınızla da giriş yapabilirsiniz
Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra sağ üst köşede Deposit’e tıklayarak, hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz. Daha sonra bu bakiye ile Ethereum alımı gerçekleştireceğiz.
Peki Ethereum’umuzu komisyonsuz nasıl alacağız?
Cex Limit
Sitede sol üst kısımda TRADE’e tıklayıp sayfayı aşağı kaydırın. Yukarıdaki resimde görülen Limit seçeneği aktifken, almak istediğiniz ETH miktarını ve almak istediğiniz fiyatı yazarak emir girdiğinizde, emirin gerçekleşmesi durumunda komisyonsuz olarak alım yapabiliyorsunuz. Satışlarda da komisyonsuz seçeneğinin mevcut olduğunu hatırlatalım
Ben bekleyemem, hemen Ethereum’larıma kavuşmak istiyorum derseniz, Limit Seçeneği yanında bulunan Market seçeneğinden dilediğiniz miktarda alım / satım işlemini komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Komisyon oranlarının aylık işlem hacminize göre değiştiğini unutmayın.
Ethereum.com.tr olarak bol kazançlar diliyoruz.

Not: Yazıyı yazdığımız tarihlerde komisyonsuz işlem yapılabiliyordu ancak Cex yaptığı bir açıklama ile maker’lar için de komisyon alacağını açıkladı. 

Lütfen bu makaleyi değerlendirin

Yorum bırakın

android-chrome-256x256

Bitcoin Bülten

Haber ve gelişmeler için üye olun