4.23/5 (156)

Eğer kriptopara alım-satımı ile az da olsa ilgilendiyseniz, volatilite sizin için şaşkınlık verici bir durum olmasa gerek. Kripto piyasasında son zamanlarda, ani çöküşlerden, göz kamaştırıcı kazançlara süzülmek an meselesi olabiliyor. Birçok kişi bunun ciddi bir problem olduğunu belirtse de bu çok büyük yatırımların yapılmasına engel olmuyor.

RIALTO.AI – kendi tanımıyla “arbitraj, piyasa yapıcı ve ticaret tahmini” platformu- kullanıcılarına volatiliteden kâr elde etme imkanı sağlıyor. Arbitrajdan gelen kâr, değişen borsalar arasındaki fark daha büyükse, daha fazla oluyor.

Sinyal işleme uzmanı ekipler, ekonomistler ve veri bilimcileri tarafından belirlenen özel algoritmalar ile, birbirini takip eden büyük fiyat değişimlerine neden olan en önemsiz fiyat dalgalanmalarını tespit ediliyor. 7 gün 24 saat izlenen piyasada karların maximize edilmesi sağlanmaya çalışılıyor.

Göze çarpan bir diğer ekstra özellik ise, takım tarafından yaratılan ticarete adanmış bir sanal zekanın varlığı. Kendi kendine öğrenmeye programlı bot, marketteki büyük değişiklikleri tahmin etmek ve işlemleri takip etmek için görevlendirilmiştir. Bu bile tek başına kripto traderlar için platformu göz kamaştırıcı bir hale getirebilir.

Piyasadaki aşırı oynaklık devam ettiği sürece platform ilgi görmeye devam edecek gibi görünüyor.

Lütfen bu makaleyi değerlendirin

Yorum bırakın

android-chrome-256x256

Bitcoin Bülten

Haber ve gelişmeler için üye olun