4.7/5 (20)

Thomson Reuters  tarafından 12 Mart günü (bugün) yayınlanan bir  basın açıklamasına göre, Kanadalı medya ve bilgi şirketi Thomson Reuters, bir Bitcoin (BTC) veri akış hizmeti başlattığını duyurdu .

Hizmet piyasaya sürüldüğünde Thomson Reuters ve MarketPsych Data LLC ortaklığıyla MarketPsych Endekslerinin yeni bir sürümünü yayınlayacak. Bu raporda şu anda veri beslemesi için kripto para birimleriyle ilgili 400’den fazla haber ve medya sitesi taranacak.

Thomson Reuters’deki Global Quant Quants ve Feeds of Austin Burkett açıklamada şunları söyledi:

 

“Haberler ve sosyal medya, pasif ve kuant güdümlü ticaretin sürekli yükselmesiyle yatırım ve risk yönetimi sürecini her zamankinden daha fazla sürdürüyor. Finans piyasasındaki karmaşıklık yükseldikçe, müşterilerimize yalnızca ilgili verileri değil, aynı zamanda bu verileri yönetmelerine ve analiz etmelerine yardımcı olacak araçlar sunma ihtiyacı da artmaktadır. ”

 

Google Aramaları İle Bitcoin Fiyatları Orantılı!

Google Eğilimler verileri, “Bitcoin” terimi için yapılan aramaların, Bitcoin’in fiyatıyla neredeyse doğrudan eşleştiğini ve kripto para biriminin sanal yapısının doğrudan doğruya bir neden ve sonuç olmasa bile çevrimiçi olarak gerçekleşen kriterlerin kripto fiyatlarına bağlı olduğunu gösteriyor.

Thomson Reuters daha önce de kripto para birimi ile etkileşime girmişti. Şirket 2017 yılı Temmuz ayında Blockchain teknolojilerindeki yenilikleri destekleyen yeni bir başlangıç ​​teknoloji üretim tesisi kurulmasını duyurmuştu.

 

Lütfen bu makaleyi değerlendirin

Yorum bırakın

android-chrome-256x256

Bitcoin Bülten

Haber ve gelişmeler için üye olun