4.75/5 (4)

Dan Brown son kitabı “Başlangıç” ile yine milyonları soluksuz takip edecekleri bir maceranın içine soktu. Yaptığı araştırmalarla okurlarına bilgi pınarlarında, şelalelerde sırılsıklam eden Mr. Brown, bu kez yaptığı bir paylaşımda hem Bitcoin (BTC) takipçilerini üzdü hem de ilk kez BTC’yi duyarak araştırma zahmetine girmeyenleri yanlış yönlendirmiş oldu.
Kiralık bir katil, hayat hikayesini anlatırken, derin Web ’de karanlık işler için kullanılan BTC ile ödeme aldığını açıkladı. Sanki BTC kirli işlerin merkezinde bir oluşummuş gibi, diğer altcoinleri de direk karalamış oldu.  Olmadı Mr. Brown:☹ Ama ethereum.com.tr ekibi olarak zaten az bilinen bu alan ile ilgili, meraklıları bilgilendirip, Ethereum (ETH) alışı ve satışı için onlara öncülük etmeyi kendimize görev biliyoruz.
Bu sitede ETH ile ilgili güncel haberleri, bilgileri bulabileceğiniz gibi çok yakında ETH alıp satabileceğiniz borsamız da hizmetinize girecektir.
Bizi takip etmeye devam ediniz.
Kısaca BTC’nin geleceğin altını olacak diyeceğimiz bu sistemde (blockchain) Ethereum geleceğin petrolü olacaktır. Bu gelecek ise çok yakın gelecektir.  Ünlü fizikçi Michio Kaku’nun da “Geleceğin Fiziği” adlı kitabında belirttiği üzere;
….gelecek şuan da burada. Sadece eşit olarak dağıtılmış değil”
Bu sebeple ETH’i çok sıkı takip etmenizi öneririz. Gelelim ETH ile ilgili son haberlere.
Geçtiğimiz 24 saat içinde ETH’nin, BTC’den daha fazla işlem yaptığı doğrulandı. Son 24 saat içinde ETH’nin BTC’den %44 daha fazla işlem gördüğü doğrulanmış oldu. ETH toplamda yaptığı işlem 477.780 iken BTC 331.556 işlemde kaldı.
Ayrıca ETH’nin bekleyen işlem sayısı da 30’un altında bir rakamdan 300’ün üzerine çıktı.
SegWit 2x ile BTC’nin gireceği bölünme BTC piyasasını etkilemiş görünüyor. Bu duyuru üzerine ETH’nin fiyatlarında gözle görülür bir artış oldu.  290$ dan 320$ a bir sıçrayış yaşandı. Kuvvetle muhtemeldir ki ETH almak için bu sıralar çok iyi bir fırsat olabilir.
24 Ağustos 2017 ‘de gerçekleşen SegWit ile her ne kadar BTC doğrulamalarının daha hızlanması gibi önemli gelişimler olmuş olsa da, BTC o günden bu yana aynı gün içinde 356.985 işlem sınırını geçemedi.

Lütfen bu makaleyi değerlendirin

Yorum bırakın

android-chrome-256x256

Bitcoin Bülten

Haber ve gelişmeler için üye olun